Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Вистава-реквієм «Війна без строку…»
Альманах «З Батьківщиною в серці»
Пошукові роботи
Наші видання

Вистава-реквієм «Війна без строку…»

У січні 2017 року стартував всеукраїнський благодійний тур вистави-реквієму «Війна без строку…» та виставки картин загиблих співробітників СБУ «Невидима варта».

Вистава-реквієм створена колективом Національної академії СБУ у 2016 році як символ пам’яті про загиблих офіцерів Служби безпеки України. Її мета – розповісти українцям про невидиму, але важливу й відчутну боротьбу співробітників Служби з ворогом під час АТО та ООС. І показати, що кожна втрата на війні – не суха статистика, а біль і трагедія для всієї України.

Учасники вистави – не професійні актори, а майбутні захисники України – курсанти Академії. Від імені героїв спецслужби, котрі першими стали на захист рідної землі, молодь розповідає їхні життєві історії, без прикрас і пафосу.

«Війну без строку…» співробітники й курсанти Академії презентували у 29 українських містах. Вони об’їздили всю країну, зокрема й міста, які постраждали від окупації ворога, – Сєвєродонецьк, Краматорськ і Маріуполь.

Майже в кожному місті підтримати учасників вистави-реквієму приходили сім’ї загиблих співробітників СБУ.  

Доброчинний захід відвідали близько 20 тисяч людей. Під час туру було зібрано понад 1 мільйон гривень, які передали в місцеві військові госпіталі для реабілітації та лікування поранених українських воїнів.

За результатами ХІІ Київського міського фестивалю аматорських театральних колективів «Київська театральна весна – 2017» вистава-реквієм отримала номінацію як краще сценічне втілення патріотичної теми.