Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

Заклади вищої освіти мають готувати не просто професіоналів, але насамперед патріотів нашої держави – ректор Академії СБУ

13:15, 27 травня 2024

Ректор Національної академії СБУ Андрій Черняк взяв участь у виїзному засіданні Спілки ректорів закладів вищої освіти України, яке було присвячено національно-патріотичному вихованню молоді.

Захід об’єднав більше 40 представників ЗВО на базі Шевченківського національного заповідника у м. Каневі.

Учасники обговорили важливість державної політики у сфері патріотичного виховання, впровадження у закладах вищої освіти нових підходів до формування патріотичних якостей молоді, посилення історико-просвітницької діяльності тощо.

Андрій Черняк поділився з колегами досвідом проведення національно-патріотичної роботи в Академії СБУ. Окрему увагу він приділив активній волонтерській діяльності, ініційованій колективом закладу з початку повномасштабної війни. Зокрема, за донати співробітників та вихованців НА СБУ на фронт закуплено та передано понад 60 автівок.

«Сьогодні заклади вищої освіти мають готувати не просто професіоналів, але насамперед патріотів нашої держави», – наголосив ректор Академії СБУ.