Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Запобігання корупції
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Доброчесність
Публічні закупівлі
Вакансії

Запобігання корупції

Нульова толерантність до корупції – запорука ефективної діяльності відомства та високого рівня довіри до нього з боку суспільства. Національна академія Служби безпеки України безумовно дотримується антикорупційного законодавства та безкомпромісно ставиться до будь-яких проявів недоброчесності.

Якщо вам відомі факти порушення антикорупційного законодавства співробітниками Національної академії Служби безпеки України просимо повідомити:

  • на адресу: 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 33В
  • за телефоном гарячої лінії: 0 800 500 021
  • на e-mail: [email protected]

Інформація може надаватися анонімно або за умови нерозголошення ваших особистих даних. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не зумовлює обов’язкову підготовку відповіді заявнику.

Надана вами інформація буде використана як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Нормативно-правова база: