10:41, 08 червня 2022

Матеріали IV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасна філологія: теорія та практика» оприлюднені тут.

Кафедри східних та східноєвропейських мов НА СБУ спільно з колегами з Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС України, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського провели науковий захід в онлайн форматі.

Конференція була присвячена обговоренню актуальних проблем теоретичного загального мовознавства, перекладознавства, провідних дидактик і методик у викладанні іноземних мов,

У конференції взяли участь 130 представників сімнадцяти закладів вищої освіти України, а до електронного збірника робіт заходу увійшли 102 статті і тези доповідей.

Щиро дякуємо усім учасникам та організаторам!