Національна академія СБУ відзначила День Конституції України

15:21, 28 червня 2024

З нагоди 28-ї річниці Конституції України ректор Андрій Черняк вручив кращим співробітникам і курсантам академічні нагороди та відзнаки від підрозділів-партнерів.

«Хочу сьогодні подякувати воїнам за оборону нашої держави і, водночас, за захист наших конституційних прав і свобод. А також нашому колективу, який допомагає оперативним підрозділам Служби та іншим Силам оборони, постійно долучається до благодійних ініціатив. Маємо бути гідними наших захисників!» – наголосив керівник закладу у привітанні.

Викладачі кафедри теорії та історії держави і права разом із курсантами також провели круглий стіл на тему історії світового конституціоналізму. Науковці виступили з доповідями про історико-правові аспекти формування ідей державності та закцентували увагу на важливості нашого Основного Закону у забезпеченні державної безпеки.

У це державне свято молодь Академії СБУ поклала квіти до пам’ятника Пилипу Орлику, віддавши шану автору першої української Конституції.