Випуск офіцерів запасу: в Національній академії СБУ 83 студенти військової кафедри присягнули на вірність Українському народові

17:04, 28 липня 2023

28 липня, у День Української Державності, фінальні іспити склала молодь, яка проходила навчання в Академії СБУ за програмою підготовки офіцерів запасу.

Випускники присягнули на вірність Українському народові та незабаром отримають звання «молодший лейтенант запасу».

«Наші сили оборони як ніколи потребують допомоги та підсилення. І я радий, що сьогодні до них долучилося 83 кваліфікованих фахівці з чітко сформованою громадянською позицією та стійкими моральними переконаннями», – звернувся до випускників ректор Академії Андрій Черняк.

Вітаємо офіцерів з початком нового етапу життя та бажаємо професійної реалізації в обраній сфері!

Нагадуємо: Національна академія СБУ здійснює підготовку офіцерів запасу за військово-обліковими спеціальностями:

•  Захист від інформаційно-психологічного впливу;

•  Організація та ведення інформаційної боротьби;

•  Організація та ведення інформаційної боротьби в кібернетичному просторі;

•  Організація психологічної боротьби.

Детальніше – в розділі «Навчання» — «Підготовка офіцерів запасу».