Вступ-2020: інфографіка вступної кампанії до Національної академії СБУ

21:17, 08 липня 2020

У цьому році Національна академія СБУ розпочинає вступну кампанію значно пізніше, як і всі заклади вищої освіти України.

Етапи та строки подачі документів, проведення вступних випробувань та конкурсного відбору змінилися відповідно до наказу МОН України №591 від 04.05.2020 щодо змін до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році.

В Академії СБУ зміни також торкнулися переліку спеціальностей, за якими відбуватиметься набір студентів на навчання для здобуття ступенів бакалавра та магістра. Зокрема, Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки в цьому році буде здійснювати набір студентів лише на спеціальність Національна безпека (забезпечення державної безпеки в інформаційній сфері, організація захисту інформації з обмеженим доступом).

Більш детальна інформація щодо вступної кампанії у Правилах прийому до Національної академії СБУ у 2020 році (зі змінами) та за телефонами приймальної і відбіркової комісій НА СБУ.