Рідна мова - основа життя: молодь Академії читає вірші про мову (відео)

21:50, 09 листопада 2020

До Дня української писемності та мови курсанти та студенти Національної академії Служби безпеки України записали відеопоезію.

Перебуваючи на дистанційному навчанні, молодь організувала поетичний калейдоскоп. Хлопці й дівчата декламували вірші Володимира Сосюри, Ліни Костенко, Миколи Лотоцького, Ольги Атаманчук, Дмитра Білоуса та інших відомих авторів. Кожна поезія присвячена рідній мові - її величі, красі, силі, винятковій ролі в існуванні та самоідентифікації нації.

Також з нагоди Дня української писемності та мови в НА СБУ стартують академічні тури XI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та XXI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Ці заходи об’єднують мільйони школярів, учнів закладів профтехосвіти, студентів, ліцеїстів і курсантів військових вишів, а також представників українських діаспор. Цьогоріч за рекомендаціями Міністерства охорони здоров'я проведення усіх етапів, окрім підсумкового, відбуватиметься в дистанційному форматі.