Кращі студенти Академії СБУ отримали відзнаки Голосіївської райдержадміністрації

21:53, 24 листопада 2020

З нагоди Дня студента молодь Інституту інформаційної безпеки НА СБУ отримала подяки від керівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

За вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування, особливі успіхи у навчанні, активну участь у громадському житті Голосіївського району нагороди отримали Валерія Бараннік та Вікторія Душкевич.

Вони є постійними учасницями всеукраїнських науково-практичних конференцій з національної безпеки та інформаційного права, патріотичних заходів, а також мають публікації власних поезій у художньо-публіцистичному альманасі Академії «З Батьківщиною в серці».

Вітаємо нашу ініціативну й талановиту молодь! Бажаємо нових освітніх, наукових і творчих досягнень!