Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

Академія СБУ та НАЗК уклали Меморандум про співробітництво з питань запобігання корупції

06:55, 26 квітня 2024

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Віктор Павлущик та ректор Національної академії СБУ Андрій Черняк підписали документ про партнерство та обговорили першочергові напрями співпраці в освітній і науковій сферах.

Меморандум насамперед передбачає організацію практики та стажування курсантів та студентів НА СБУ на базі НАЗК, підвищення кваліфікації працівників, розробку спільних навчальних матеріалів та наукових видань з питань доброчесності та боротьби з корупцією.

«Разом із вашими колегами ми вже розробили сертифікатну програму із розбудови доброчесності в секторі безпеки та оборони, а також працюємо над виданням з питань діяльності інституту викривачів корупції. Та ми зацікавлені у ще більшій співпраці. Адже питання доброчесності в умовах війни має визначальне значення, а державні інституції мають мати найвищий рівень довіри суспільства», – підкреслив ректор Андрій Черняк.

Голова НАЗК, як колишній випускник НА СБУ, зауважив, що після візиту до закладу був приємно вражений змінами, які відбулись в освітньому процесі та матеріально-технічній базі.

«Необхідність посилювати протидію корупції ще більш актуальна під час відбиття агресії ворога. Українська армія і наші спецслужби захищають цінності, серед яких точно немає місця корупції. Сподіваюсь, НАЗК зможуть допомогти подальшому розвитку Національної академії СБУ і майбутніх офіцерів, які будуть захищати нашу державу», – наголосив Віктор Павлущик.