Національна академія Служби Безпеки України logo

Національна
академія
Служби Безпеки
України

Національна академія
Служби Безпеки України

Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

«Христос Воскрес!»: В Академії СБУ відбулося Великоднє богослужіння

07:04, 05 травня 2024

З нагоди Світлого Великодня в академічній каплиці Архистратига Божого Михаїла відбулися святкові урочистості – Служба Божа та традиційне освячення пасхальних кошиків.

Великдень символізує перемогу добра над злом, світла над темрявою і життя над смертю. Тож у своїй молитві отець Юрій Борис згадав загиблих захисників України і жертв російської агресії. А також усіх воїнів, які не зустрінуть Великдень у затишному сімейному колі, адже стоять на захисті Батьківщини. Помолився за всіх, хто лікує, рятує, працює задля нашої Перемоги.

Урочисте богослужіння з нагоди свята над святами – Пасхи Господньої – це підтвердження, що у ці темні часи віра у воскресіння Христове зміцнює всіх українців, укріплює їхню духовну силу і живить світло надії на перемогу.

«Ми повинні молитися і благати Воскреслого Христа, щоб дарував нам мир, спокій і перемогу. Маємо допомагати тим, хто потребує підтримки: переселенцям, воїнам, медикам, волонтерам, капеланам. Христос своїм світлом переміг темряву. Тож перемагаймо і свої гріхи, і підступного агресора – на всіх фронтах», – наголосив у своїй проповіді отець Юрій.

Курсанти та студенти Національної академії СБУ також долучилися до спільної молитви. Отець Юрій освятив для них пасхальний сніданок і благословив на вірну службу та боротьбу з ворогом.

«Як би нам важко не було, ми повинні знищити агресора на нашій землі. Нехай Господь дає вам сили долати всі труднощі на цьому шляху», – зазначив священник.

Христос Воскрес!