Курсантки Академії – переможці Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

22:01, 18 грудня 2020

Курсанткам Національної академії СБУ призначено стипендії Президента України за перемогу у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Про це повідомлено в Указі Президента України № 572/2020 від 16.12.2020.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – одне із найбільш авторитетних мовних змагань, яке не лише привертає увагу до неповторної спадщини Великого Кобзаря, а й сприяє виявленню творчо обдарованої молоді.

Представники Академії СБУ вже третій рік поспіль очолюють списки переможців серед курсантів вищих військових навчальних закладів. Цьогоріч дві курсантки стали лауреатами конкурсу: диплом І ступеня здобула Юлія Дишкант, диплом ІІ ступеня – Тетяна Відьменко.

Вітаємо талановитих дівчат із заслуженими нагородами та присудженням стипендій Президента України!