На війні загинув студент Академії СБУ Максим Сидоренко

11:44, 19 червня 2024

Він народився 17 серпня 1996 року в місті Ізмаїл. Спершу навчався у Вищому профтехучилищі № 9, а після завершення вступив на військову службу в Національну гвардію України. Хлопець прагнув присвятити себе захисту України.

У 2021 році Максим Сидоренко став студентом Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки та стратегічних комунікацій НА СБУ, обравши заочну форму навчання.

З початком повномасштабного вторгнення перевівся у батальйон спеціального призначення «Донбас», де став командиром відділення взводу спецпризначення. Воював у багатьох «гарячих» точках. На жаль, 10 червня 2024 року він загинув під час виконання бойових завдань під Часовим Яром.

Таким знають Героя його однокурсники:

«Максим був відважним і відданим своїй країні. Почавши службу у Національній гвардії ще у 2018 році, він проявив себе як мужній та цілеспрямований молодий чоловік. Він назавжди буде для нас Захисником України та справжнім Героєм. Герої не вмирають, допоки пам’ять про них живе».

Максиму було лише 27 років. На початку цього року він одружився.

У нього залишилися мама, сестра, брат та дружина.

Його поховали в Ізмаїлі на Алеї слави.

Вічна пам’ять Герою! Безмежні співчуття рідним Максима!