Навігація
Новини про Академію
Фотогалерея
Відеогалерея

Співробітниця НА СБУ Віта Семеренко в складі збірної здобула ІІІ місце на чемпіонаті Європи з біатлону

22:35, 02 лютого 2021

31 січня українські біатлоністи стали бронзовими призерами змішаної естафети чемпіонату Європи з біатлону в місті Душники-Здруй (Польща).

До складу збірної увійшли Віта Семеренко, Ірина Петренко, Артем Прима й Богдан Цимбал.

Ці перегони стали останнім етапом змагань, участь у яких взяли команди з 22-ох країн світу.

Загалом на цьому турнірі українці здобули три медалі: «золото» у гонці переслідування, «срібло» в індивідуальній першості та «бронзу» в класичній змішаній естафеті.

Вітаємо наших спортсменів! Бажаємо успіхів у наступних стартах на чемпіонаті світу 10-21 лютого в місті Поклюка (Словенія).