Пріоритети розвитку інформаційної та кібербезпеки розглянули на конференції в Академії СБУ

08:56, 29 березня 2021

26 березня в онлайн форматі відбулася XІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави». Організатори форуму – Національна академія СБУ,  Науково-дослідний інститут інформатики і права НАПрН України та Інститут модернізації змісту освіти МОН України.

Сьогодні в умовах жорсткої інформаційної агресії РФ проти України пріоритетним завданням СБУ є формування комплексної системи протидії гібридним загрозам. Саме тому Академія вже давно стала платформою, яка об’єднує фахівців з інформаційної безпеки для обговорення найбільш гострих питань.

Цьогоріч до наукового форуму долучилися понад 140 провідних експертів. Зокрема представників органів сектору безпеки і оборони, Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення тощо.

Під час науково-практичної конференції розглянули:

• пріоритети розвитку системи інформаційної і національної безпеки на період до 2030 року;
  • організаційно-правові проблеми захисту кібернетичної безпеки об’єктів критичної інфраструктури України;
  • інноваційні підходи до управління інформаційною безпекою держави, які представили молоді вчені, студенти та курсанти.

Збірник тез наукових доповідей XІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави»