Онлайн освіта
Microsoft Office 365 Education A1
Jetbrains

Coursera

Платформа надає безкоштовний доступ до понад 5200 курсів і 2200 проєктів від провідних університетів і партнерів на платформі Coursera for Campus.

Ви можете пройти курси із вивчення мов, інформаційних технологій, графічного дизайну, персонального розвитку тощо. Чимало із них мають українські субтитри.

Як отримати доступ:

Реєстрація відкрита за покликанням:

Необхідно зареєструвати обліковий запис, натиснувши кнопку “Log in”, а далі – “Sign up”:

Обов'язково вкажіть персональну академічну поштову скриньку (ваш_логін@nasbu.edu.ua), ім'я та пароль, після чого підтвердіть реєстрацію за покликанням, яке надійде на вказаний Вами e-mail.

!! Нагадуємо, як зареєструвати персональну академічну поштову скриньку (Інструкція щодо порядку реєстрації та входу до Microsoft Office 365 Education A1 та Microsoft Teams).

Приємного навчання!